• Patronują

Uroczystą galą, warsztatami i prezentacją par mentoringowych rozpoczęliśmy w Gdańsku 9. edycję programu stypendialno-mentoringowego “Nowe Technologie dla dziewczyn” dla najzdolniejszych studentek kierunków technologicznych w Polsce.

Podczas dwóch intensywnych dni w gdańskiej siedzibie Intel Technology Poland sp. z o.o. laureatki programu przygotowują się do 8-miesięcznej współpracy mentoringowej, która pomoże im wejść na rynek pracy branży Tech&IT. Efektami mentoringu dziewczyny pochwalą się 12-13 czerwca 2024 roku podczas finału NTDD na Perspektywy Women in Tech Summit 2024.

Inauguracji 9. edycji NTDD towarzyszy także rozpoczęcie 2. edycji programu “New Technologies for Women - Ukraine” (NTDD Ukraine) dedykowanej ukraińskim studentkom polskich uczelni technicznych, które wspólnie z firmą Intel wspieramy w rozwoju i kształceniu technologicznym.

Laureatkom NTDD i NTDD Ukraine serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Jesteśmy dumni, że zainicjowane przez Perspektywy Women in Tech programy zmieniają na lepsze życie tylu wspaniałych młodych kobiet! Dziękujemy firmie Intel Technology Poland sp. z o.o. za współtworzenie z nami tych wyjątkowych przedsięwzięć - bez Was ta kobieca rewolucja w nowych technologiach nie byłaby możliwa!

Dziewczyny na politechniki! oraz Dziewczyny do ścisłych! na Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Za nami Perspektywy Women in Tech Summit 2023 a na nim - po raz pierwszy! - strefa specjalna kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Przy współpracy 4 partnerów technologicznych, 16 uczelni technicznych i uniwersyteckich wydziałów ścisłych stworzyliśmy przestrzeń edukacyjno-rozrywkową (nie tylko!) dla dziewczyn.

Więcej…

Dni otwarte

Tegoroczna kampania “Dziewczyny na politechniki!” i “Dziewczyny do ścisłych!” rozpoczęła się w marcu zupełnie nowa formułą - działliśmy globalnie i lokalnie, angażowalismy uczelniane społeczności oraz gigantów technologicznych, by wspólnie odwiedzać szkoły i na żywo - podczas lekcji inspiracyjnych i warsztatów - spotykać się z kandydatkami i kandydatami na wyższe uczelnie techniczne.

Więcej…

Wielkie odsłonięcie MURALU Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

W tym roku celebrujemy w Perspektywy Women in Tech 15-lecie ogólnopolskiej kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Odsłonięcie muralu połączyliśmy z konferencją prasową i prezentacją najnowszego raportu "KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2023", który Perspektywy Women in Tech przygotowały we współpracy z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji - PIB i dr Anną Knapińską.

Więcej…