• Patronują

Szanowni Państwo,

Szkoły zainteresowane udziałem w naszej akcji będą mogły już od 7 marca rejestrować się na stronie serwisu www.dziewczynynapolitechniki.pl na zajęcia i spotkania w poszczególnych uczelniach. System Centralnej Rejestracji ma ułatwić nam organizację Dnia Otwartego Tylko Dla Dziewczyn - umożliwić szybkie informowanie gości o nowościach i zmianach w programie oraz przypominanie o dacie Dnia Otwartego.

System jest dostosowany do potrzeb każdej uczelni –  niektóre prowadzą jedynie rejestrację ogólną, w przypadku innych można zapisywać się na konkretne laboratoria i warsztaty, gdzie istnieje limit miejsc dla odwiedzających dziewcząt. Zapraszamy do rejestracji w marcu!

Dziewczyny na politechniki! oraz Dziewczyny do ścisłych! na Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Za nami Perspektywy Women in Tech Summit 2023 a na nim - po raz pierwszy! - strefa specjalna kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Przy współpracy 4 partnerów technologicznych, 16 uczelni technicznych i uniwersyteckich wydziałów ścisłych stworzyliśmy przestrzeń edukacyjno-rozrywkową (nie tylko!) dla dziewczyn.

Więcej…

Dni otwarte

Tegoroczna kampania “Dziewczyny na politechniki!” i “Dziewczyny do ścisłych!” rozpoczęła się w marcu zupełnie nowa formułą - działliśmy globalnie i lokalnie, angażowalismy uczelniane społeczności oraz gigantów technologicznych, by wspólnie odwiedzać szkoły i na żywo - podczas lekcji inspiracyjnych i warsztatów - spotykać się z kandydatkami i kandydatami na wyższe uczelnie techniczne.

Więcej…

Wielkie odsłonięcie MURALU Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

W tym roku celebrujemy w Perspektywy Women in Tech 15-lecie ogólnopolskiej kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Odsłonięcie muralu połączyliśmy z konferencją prasową i prezentacją najnowszego raportu "KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2023", który Perspektywy Women in Tech przygotowały we współpracy z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji - PIB i dr Anną Knapińską.

Więcej…